Luksusowe samochody na wynajem w Krakowie

Kraków jest jednym z najważniejszych węzłów transportowych w Polsce. Przez miasto przechodzą liczne drogi krajowe i europejskie, w tym między innymi droga ekspresowa S7 i autostrada A4, którą bez problemu dotrzemy do Wrocławia czy Rzeszowa. Kraków to także dobra baza wypadowa do popularnych ośrodków wypoczynkowych (Zakopane, Bukowina Tatrzańska, Szczyrk), dużych centrów kulturalno-przemysłowych (Katowice, Wrocław, Warszawa). Niedaleko znajdują się także przejścia graniczne z Czechami i Słowacją, a autostradą w kilka godzin dotrzemy do Niemiec i na Ukrainę. Trasy te można przejechać międzymiastowym autobusem, pociągiem ponadregionalnym lub samochodem. To właśnie ten ostatni środek lokomocji jest najbardziej pożądany przez turystów i mieszkańców, dlatego rekomendujemy wynajem auta premium w wypożyczalni samochodów w Krakowie – SpectrumCars.

Luksusowe samochody na wynajem

Klienci poszukujący auta na wynajem w Krakowie mogą liczyć na najwyższą jakość świadczonych usług. Spectrumcars to firma działająca zgodnie z wieloletnimi praktykami opartymi na międzynarodowych standardach. Do swojej floty zakupuje wyłącznie modele i marki, które zapewniają wysoką przyjemności z jazdy. Posiada samochody sportowe i luksusowe renomowanych producentów, jak Mercedes, BMW, Audi, Jaguar, Ford czy Aston Martin. Zapewnia bogate wyposażenie dodatkowe każdego pojazdu, brak kaucji oraz pełne ubezpieczenie, na wypadek zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności. Firma jest otwarta na wynajem krótkoterminowy, długoterminowy oraz do ślubu. Chętnie przekaże Ci pojazd na okres doby, weekendu, tygodnia, a nawet wielu miesięcy. Żeby jeszcze bardziej dostosować się do Twoich potrzeb, samochody mogą zostać podstawione w dowolny zakątek kraju.

Auta na wynajem Kraków – bezpieczeństwo i luksus to dla nas priorytet

Firma ceni Twój czas i zaangażowanie, dlatego wszelkie formalności związane z wynajmem stara się brać na siebie. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz specjalnemu oprogramowaniu online nie musisz na miejscu podpisywać sterty papierów, a sam proces przekazania samochodu do użytkowania trwa raptem kilka minut. Zależy jej na transparentności i uczciwości, dlatego w umowach nie stosuje żadnych haczyków i niedomówień. Jeśli lubisz zmieniać auta co kilka miesięcy i cenisz sobie prestiż, jest dla Ciebie idealnym kandydatem do rozmów. Pracownicy ufają klientom, dlatego przy podpisywaniu umowy nie sprawdzają stanu konta ani dokumentów finansowych. Nie weryfikują też Twojej firmy w żadnych zewnętrznych bazach, jak BIK, BIG czy KRD. Przy wypożyczeniu długoterminowym przedsiębiorstwo zapewnia możliwość skorzystania z usługi ALL IN 1, dzięki której w jednej racie miesięcznej znajdą się wszystkie koszty użytkowania pojazdu, w tym także polisa ubezpieczeniowa, serwis i wymiana opon.
Każdy samochód jest czyszczony i dezynfekowany przed przekazaniem klientowi. Specjaliści przygotowują go także estetycznie, aby spełnił nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Firma doskonale rozumie, jak ważne jest bezpieczeństwo podróży, szczególnie przy wysokich prędkościach, jakie osiągają nasze sportowe auta. Dlatego przed wypożyczeniem profesjonaliści sprawdzają samochód pod kątem technicznym. Nie ustają też w próbach uzupełnienia floty o najnowsze modele i pojazdy wpisujące się w obecne trendy. Sportowe auta zapewniają wrażenia adekwatne dla poruszania się samochodu rajdowego, natomiast wynajem aut klasy premium to gwarancja prestiżowego wyglądu i niezwykłego komfortu. Firma ma także auta na wynajem ślubny. Pojazd oddawany w ręce Pary Młodej, ale w przypadku zgłoszenia firma zagwarantuje także usługi elegancko ubranego szofera. Dba także o odpowiednie przygotowanie samochodu, w tym jego dekorację, czyszczenie i detailing.

Luksusowe samochody na wynajem Kraków – wyższe standardy obsługi

Poszukujesz luksusowych samochodów na wynajem w Krakowie? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Spectrumcars to zespół ludzi z pasją do jazdy i wygody. Korzystając z ich usług, masz gwarancję elastyczności i dostosowania się do Twoich życzeń. Misją przedsiębiorstwa jest zapewnienie możliwości poruszania się nowoczesnymi i luksusowymi samochodami, niezależnie czy miejscem docelowym podróży są zakupy w Krakowie, delegacje służbowe czy wymarzony urlop w górach albo sielskie wesele. Firma jest otwarta na współpracę z klientami polskimi, jak i zagranicznymi. Wysokiej klasy samochody w niskiej cenie na terenie Krakowa i okolic można wynająć szybko na stronie: https://spectrumcars.pl/wypozyczalnia-samochodow-krakow.