wibrator

Jak używać wibratora?

Odkrywanie swojego ciała i płynących z niego doznań może okazać się fantastyczną podróżą wgłąb samoświadomości o własnej cielesności. Używanie zabawek erotycznych coraz częściej przestaje być tematem tabu, by stanowić ciekawą wymianę wrażeń i otworzenie się na nowe, intymne przyjemności. Warto więc dowiedzieć się więcej o tym, jak prawidłowo używać wibratora, który może stać się początkiem drogi w odkrywaniu sypialnianych doznań.

Jak używać wibratora pierwszy raz – krok po kroku

Na początku przygody z wibratorami dobrym wyborem jest masażer pingwinek, wykonany z silikonu. Ogromną jego zaletą jest przyjemna powierzchnia, która zapewni wspaniałe doznania erotyczne bez ryzyka powstania nieprzyjemnych otarć naskórka. Materiał, jakim jest silikon, jest bardzo łatwy do czyszczenia, ponieważ wystarczy, by masażer pingwinek został obmyty pod strumieniem bieżącej wody z dodatkiem mydła do higieny intymnej. Ta mała zabawka erotyczna sprawdzi się doskonale, by poznać miejsca swojego ciała, które stanowią jego najbardziej erogenne punkty.

Wiele Pań na początku może zastanawiać się, jak używać wibratora silikonowego. Przed przystąpieniem do pierwszego spotkania z zabawką warto zaopatrzyć się w lubrykant, który zapewni większy poślizg gadżetu i wzmocni doznania. Panie, które są początkujące w kwestii, jak używać wibratora, powinny zapewnić sobie komfortową przestrzeń w spokojnym, domowym zaciszu tak, by maksymalnie się zrelaksować.

Jaki wibrator dla osób doświadczonych – rodzaje

Masażer pingwinek to zdecydowanie dobry wybór na początek. Dla Pań, które posiądą już wiedzę, jak używać wibratora, oferowany jest ogromny wachlarz kolejnych gadżetów erotycznych, które warte są sprawdzenia, należą do nich:

  • wibrator króliczek – posiada on oprócz standardowej części, która służy do penetrowania pochwy trzy dodatkowe trzony. Ten element zapewnia dodatkowe pobudzenie łechtaczki, co prowadzi do wyjątkowych doznań intymnych nowej kategorii i mocniejszego orgazmu;
  • wibrator dedykowany punktowi G – ten magiczny i osławiony punkt zlokalizowany jest na przedniej ścianie pochwy w okolicach około 4 centymetrów od jej wejścia. Te modele są specjalistycznie wyprofilowane, by ułatwić znalezienie punktu G;
  • wibrator waginalny – te modele zbliżone są kształtem i rozmiarem do budowy penisa. Posłużą one do mocniejszej i głębszej penetracji pochwy;
  • wibratory realistyczne – tworzone są z myślą o jak największym zbliżeniu ich wyglądu do męskiego członka. Na powierzchni tego wibratora często obecne są wypustki, które imitują realistyczne żyły, które wzmacniają prawdziwość fantazji.
  • majtki z wibratorem – idealna propozycja dla kobiet, które szukają innowacyjnych odczuć seksualnych. Świetne do użytku również w miejscach publicznych takich jak spotkania z bliskimi, randka, wyjście do klubu, pracy lub uczelni. Docenią je z pewnością Panie, które podniecone są na myśl o stosunku seksualnym w miejscach publicznych. Szykowna bielizna posiada wbudowany niewielkich rozmiarów wibrator, który można w dowolnej chwili włączyć w bardzo dyskretny sposób. Sprawdzi się również w przypadku par, które zainteresowane są erotycznymi nowościami w życiu intymnym;
  • wibrator analny – stworzony z myślą o stymulowaniu okolic odbytu, co może poprzedzić przystąpienie do seksu analnego między partnerami. Dzięki dostosowanej średnicy i długości przygotowuje on, do rozpoczęcia tego rodzaju stosunku bez ryzyka nieprzyjemnych doznań lub uszkodzeń mechanicznych.

Życie erotyczne może być urozmaicane na wiele sposobów, dzięki możliwości wykorzystania w nim dobrodziejstwa gadżetów erotycznych. Mogą one pozwolić użytkownikom poznanie swojego ciała, wprowadzić nowy element do sypialnianej rutyny życia. Warto wprowadzić swojego partnera w to, jak prawidłowo używać wibratora, by stanowiło to rewelacyjny sposób na poprowadzenie pikantnej gry wstępnej.