Wycena przeprowadzki – od czego zależy cennik przeprowadzki?

Zmiana miejsca zamieszkania to zawsze duże wyzwanie, które wiąże się z wieloma zmianami. Przeprowadzka wymaga przeniesienia wszelkich niezbędnych rzeczy do nowego miejsca, co w przypadku zarówno jednej jak i kilku osób, oznacza konieczność przetransportowania ubrań, podstawowych sprzętów i innych przedmiotów osobistych. Takie przedsięwzięcie wymaga odpowiedniej logistyki, by mieć pewność, że nic nie ulegnie uszkodzeniom i dotrze do celu bez problemów. Dlatego też warto powierzyć to zadanie specjalistom i zdecydować się na skorzystanie z usług firmy przeprowadzkowej.

Choć z pozoru takie rozwiązanie może wydawać się bardziej kosztowne, nie jest to wcale tak oczywiste. Zorganizowanie przeprowadzki na własną rękę oznacza poszukiwanie pojazdu o odpowiednich gabarytach, kierowcy, staranne zabezpieczenie wszystkich przedmiotów i pokrycie wydatków związanych z paliwem. Sprawy komplikują się, gdy przenoszony dobytek i niezbędna do pokonania odległość są spore. Jeśli dokonamy szczegółowych obliczeń i analizy, bardzo prawdopodobne jest, że koszt przeprowadzki powierzonej profesjonalistom będzie niższy.

Ile dokładnie kosztuje przeprowadzka?

Czy da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje przeprowadzka? Niestety, nie jest to takie proste, gdyż każde tego typu przedsięwzięcie rozpatrywane jest w sposób indywidualny. Na cenę końcową wykonanej usługi składa się wiele czynników. Najważniejsze z nich, to:

  • odległość,
  • ilość przenoszonych rzeczy, do których należy dostosować odpowiedni środek transportu,
  • zarezerwowanie usługi z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym.

Gdy przeprowadzka odbywa się na terenie jednego miasta, w większości przypadków stosuje się stawkę godzinową. Łatwo więc można wywnioskować, że jest to korzystne wyjście, zwłaszcza dla tych klientów, którzy nie przeprowadzają się daleko, ale posiadają sporo mebli, sprzętu i przedmiotów, które wymagają profesjonalnego dostarczenia do nowego lokum. Kiedy mamy do czynienia z bardziej odległymi przeprowadzkami, cena za kilometr będzie postawą do obliczenia całkowitego kosztu usługi. Takie rozwiązanie stosuje się w przypadku transportu do innych miejscowości, uwzględniając w wycenie koszt drogi powrotnej. Możliwe jest również zorganizowanie przeprowadzki poza granice kraju. Firma max-przeprowadzki z łatwością pomoże również w przeniesieniu się do takich państw, jak: Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania, Szwajcaria, czy Anglia. Pracownicy z chęcią dokonają szczegółowej wyceny tego typu usługi na życzenie klienta.

Indywidualne podejście do każdego klienta!

Usługi przeprowadzkowe oferowane przez firmę są kompleksowe i nie ograniczają się wyłącznie do transportu. W zależności od preferencji klientów, w grę wchodzi również: montaż i demontaż mebli, wyposażenie w materiały niezbędne do zabezpieczenia przewożonych sprzętów, takie jak kartony i folie bąbelkowe, oraz wniesienie mienia do konkretnego lokalu. W przypadku każdej przeprowadzki cennik jest dobierany indywidualnie, dlatego też najlepszym wyjściem będzie skontaktowanie się z przedstawicielami przedsiębiorstwa z prośbą o dokonanie kalkulacji kosztów przeprowadzki. Można zrobić to na dwa sposoby: telefonicznie lub przez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej.