Ochronny case na iPhone 7

Marka Apple stara się tworzyć produkty najwyższej jakości i takie też w rzeczywistości są. Posiadanie iPhone’a 7 wiąże się z dołączeniem do grupy osób, które otrzymują bardzo dobry telefon, jednak skoro już masz taki sprzęt, to warto o niego odpowiednio zadbać. Idealnym pomysłem na zabezpieczenie naszego telefonu przed upadkiem i potencjalnymi zniszczeniami, będzie ochronny case na iPhone 7. Pojawia się jednak pytanie, jak dobrać etui oraz czy można je spersonalizować? Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Co mi da korzystanie z etui?

Głównym atutem korzystania z etui jest zabezpieczenie telefonu przed uszkodzeniem ekranu. Porozbijany ekran to jedna z najgorszych rzeczy, jakie mogą się przytrafić. Nie da się ukryć, że jest to naprawa wyświetlacza to kosztowna rzecz i warto się przed tym uchronić.
Co ważne, posiadanie case na iPhone 7 może się wiązać z tym, że dopasujesz je odpowiednio. Jeżeli jesteś wielkim fanem jakieś postaci z filmu czy bajki, albo chciałbyś odzwierciedlić swój styl bycia poprzez konkretne etui, to jest taka możliwość. Wtedy korzystanie z telefonu jest o wiele przyjemniejsze i czujemy, że nasz iPhone jest telefonem spersonalizowanym pod nas.
Nie można też zapominać o aspekcie finansowym. Dobrze zadbany telefon, to taki, który w przyszłości można sprzedać za większą cenę, a przechowywanie go w etui nie naraża go na zarysowania oraz chroni go przed innymi szkodami. Warto do takiego etui dokupić szkło hartowane na wyświetlacz, które dodatkowo będzie chronić Twój telefon przed niepożądanymi zniszczeniami. Wracając do etui, jakie zatem można znaleźć etui do iPhone’a 7?

Odrobina elegancji? Wybierz skórzany pokrowiec!

Jesteś osobą, która obraca się wśród doborowego towarzystwa i chce podkreślić swój status poprzez elegancki ochronny case na iPhone 7? Wybierz imitujący skórę case, który jest wykonany z trzech materiałów dodatkowo stanowiących ozdobę Twojego telefonu. Etui składa się z silikonowego bumpera, który dodatkowo zabezpiecza telefon przed upadkami. Oczywiście, nie jest to koniec zalet. Korzystanie z tego typu etui pozwala na wygodne używanie telefonu, który odpowiednio trzyma się w rękach. Dzięki takiemu pokrowcowi Twój telefon będzie odporny na wszelkie upadki, a wyświetlacz nie będzie narażony na zarysowania czy zabrudzenia.

Potrzebujesz elastycznego etui? Silikonowy case jest dla Ciebie!

Jesteś osobą, która stawia na proste i skuteczne rozwiązania? Wybierz klasyczny silikonowy case, który został stworzony z materiału nieodkształcającego się po zgięciu i dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twoje case na iPhone 7 nie ulegnie zniszczeniu. Ten rodzaj etui ma ogromny plus w postaci wielu wzorów, które możesz dopasować. Jeżeli masz osobę, której chcesz podarować etui na prezent, to warto je wybrać, ponieważ będziesz mógł kupić jeden z wielu rodzajów wzorów. Silikonowe case idealnie imitują eleganckie materiały jak marmur i można na nich zastosować dowolny obraz w żywych kolorach.
Przykładem takiego etui jest Marble GOLD, który możesz znaleźć w ofercie sklepu etuo.pl – wystarczy, że klikniesz tutaj. Mieszanką skórzanego pokrowca i silikonowego jest czarne etui na telefon Forcell Slim Flexi stworzone z eko-skóry i wyposażone w klapkę, która chroni wyświetlacz przed zarysowaniami i kieszonkę, do której możesz schować karty bądź dokumenty.

Etui dla kobiet? To jest możliwe!

Zazwyczaj mówiąc o etui, mamy na myśli wzory, które są dopasowane do męskiego grona i Panie tym samym schodzą na drugi plan. Etuo.pl wychodzi na przeciw oczekiwaniom Pań i oferuje wzory, dzięki którym panie będą mogły spersonalizować swój telefon. Ciekawą opcją jest różowe etui do Apple iPhone 7 z możliwością stworzenia wyjątkowego wzoru według własnych upodobań. Jeżeli chcesz mieć case, który będzie tylko i wyłącznie dla Ciebie, to zdecydowanie warto pochylić się na tą propozycją. Może być to idealny pomysł na prezent i wybrać taki napis, jaki będzie odpowiedni dla obdarowanego.
Obudowa Soft Flex zabezpiecza telefon przed uszkodzeniami i co ważne, aplikacja na telefon jest trwała i dobrze dopasowuje się do kształtu telefonu i sprawia, że telefon dobrze trzyma się w dłoni.